Порядок оскарження рішень, дій (бездіяльності) працівників апарату суду

Скарга на дії (бездіяльність) працівника апарату суду може бути подана на ім’я керівника апарату суду та/або голови суду.

Скарга повинна містити:

– найменування органу чи посадової особи, якій вона адресована;

– прізвище, ім’я, по батькові скаржника, адресу місця проживання, номер телефону, адресу електронної пошти (за наявності);

інформація про те, у чому полягають неналежні дії працівника апарату суду (суть порушеного питання);

вимоги скаржника;

перелік документів, що додаються до скарги;

дата та підпис скаржника.

Скарга без зазначення місця проживання, не підписана автором (авторами), а також така, з якої неможливо встановити авторство, визнається анонімною і розгляду не підлягає.

Громадянин може подати скаргу особисто або через уповноважену на це іншу особу. Скарга в інтересах неповнолітніх і недієздатних осіб подається їхніми законними представниками.

Розгляд скарг на дії (бездіяльність) працівників апарату суду здійснюється в порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».

Рішення, дії або бездіяльність працівників апарату суду також можуть бути оскаржені до суду.

Відповідно до статті 55 Конституції України, кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Оскарження рішень, дій або бездіяльності працівників апарату Сьомого апеляційного адміністративного суду до суду має певні особливості, пов’язані з характером порушеного права.  Такі позови підвідомчі адміністративним судам.

Відповідно до статті 5 Кодексу адміністративного судочинства України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб’єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси, і просити про їхній захист.

Для нормального відображення та для використання усіх можливостей сайту
увімкніть JavaScript у налаштуваннях переглядача. Після варто перезавантажити сторінку.