Судово-юридична газета: Обрано заступника голови Сьомого апеляційного адмінсуду

Травень 14, 2019
Обрано заступника голови Сьомого апеляційного адмінсуду
 Посаду зайняв Дмитро Совгира. У Сьомому апеляційному адміністративному суді на зборах суддів заступником голови суду обрали Дмитра Івановича Совгиру. За нього проголосували 20 осіб.

Одноголосність рішення свідчить про високий аванс довіри до новообраного заступника, який він обіцяв обов’язково виправдати. Колеги привітали нового заступника голови суду і побажали йому наснаги на адміністративній посаді.

Відзначимо, що Д. Совгира отримав вищу юридичну освіту у Харківському юридичному інституті ім. Дзержинського (1978–1982). Трудову діяльність розпочав стажером старшого слідчого Могилів-Подільської прокуратури. Пізніше обіймав посади старшого слідчого, заступника прокурора та старшого помічника Могилів-Подільського міжрайонного прокурора. З 2002 року був суддею Могилів-Подільського міського суду у Вінницькій області (з 2004 року Могилів-Подільського міськрайонного суду). З 2011 року продовжив суддівську діяльність у Вінницькому апеляційному адміністративному суді, а з вересня 2018 року працює на посаді судді Сьомого апеляційного адміністративного суду.

 

Джерело:

Судово-юридична газета

Судебно-юридическая газета