7ААС і ВОАС: товариська футбольна зустріч

Травень 12, 2019

Відбувся товариський матч між командами Сьомого апеляційного адміністративного суду та Вінницького окружного адміністративного суду.

Зазвичай гравці виходять на поле у складі однієї команди, а сьогодні вирішили влаштувати змагання.

Спортивний запал додавав гостроти моментам на полі, адже і 7ААС, і ВОАС були налаштовані на перемогу. У першому таймі наші гравці зробили декілька серйозних атак по воротах суперника, результатом яких стало 2 голи. Але команда окружного суду змогла пробити оборону нашого голкіпера лише тричі.

Другий тайм видався не менш гостросюжетним. Гравці, відпочивши у перерві, активізувалися ще більше. Три голи у наші ворота змусили вболівальників трохи засмутитись, але футболісти 7ААС відчайдушно змагалися і відповіли 2 забитими м’ячами, хоча вони нас не врятували. Суперники також забили у наші ворота 2 голи.

Отже, у підсумку 45 хвилин дружнього матчу завершились не зовсім дружнім рахунком 5:4. Сьогодні футбольна фортуна була на боці суперника.

Дякуємо гравцям за активні футбольні баталії, насичену гру і заряд енергії на вихідний.